O nas

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się spółką, która powstała w 2012 roku w wyniku połączenia się dwóch firm: TechControl oraz Wibron-Automatyka.

TechControl istnieje od 2004 roku i specjalizuje się w produkcji sterownic dedykowanych dla systemów wentylacji oraz klimatyzacji. W tym czasie latach 2005-2010 było głównym dostawcą sterownic dla firmy VTS Group - jednej z największych w branży HVAC. W tym czasie udało się nam zasłużyć na zaufanie klientów oraz zyskać opinię solidnego i przewidywalnego partnera, potrafiącego sprawnie dostosowywać się do ciągle rosnących wymagań polskiego rynku.

Natomiast Wibron-Automatyka funkcjonuje na polskim rynku od 2007 roku i zajmuje się  montażem oraz serwisem systemów wentylacji i klimatyzacji. W tym czasie zrealizowało wiele projektów - zarówno dla małych firm jak i większych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Pomimo faktu, że działamy na rynku stosunkowo niedługo, to systematycznie zdobywamy uznanie nowych klientów. Osiągamy to dzięki rzetelności i terminowości w realizacji podjętych zobowiązań.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, co zapewnia wysoką jakość świadczonych przez nas usług!

udało się nam zasłużyć na zaufanie klientów oraz zyskać opinię solidnego i przewidywalnego partnera, potrafiącego sprawnie dostosowywać się do ciągle rosnących wymagań polskiego rynku.